Вернуться к новости: Борис Пуховский: у Мироновича такая система, при которой игроки отходят от комбинаций. Как я называл, контролируемый хаос

Борис Пуховский: у Мироновича такая система, при которой игроки отходят от комбинаций. Как я называл, контролируемый хао

Комментарии к статьям газеты и сайта, обсуждение новостей Ленты

Модераторы: Новиков, Сергей Кайко, Михась, Артем Фандо, Z_Zero, grizli, Константин Лобандиевский, Simon Gagne, Eagle, Виктор Казюлин, Versace, Dima F.C.B.B., Pirog, Lord Palmerston, Денис Орлов, Kraskousky N., Николай Иванов

Ответить
lonely hedgehog
Бакалавр форумных наук
Благодарил (а): 1237 раз

Борис Пуховский: у Мироновича такая система, при которой игроки отходят от комбинаций. Как я называл, контролируемый хао

Сообщение lonely hedgehog » 14 фев 2020 09:16

Цікавая тэма для разважанняў. Пухоўскі, Малашынскас паказвалі сваю найлепшую гульню ва ўмовах кантралюемага хаосу, як трапна выразіўся Барыс. Для іх магчымасць імправізацыі, адсутнасць жорсткіх абмежаванняў і роляў вельмі важная. Толькі не заўсёды такі хаос эфектыўны ў сучасных умовах, таму што патраьуе выдатнага індывідуальнага майстэрства. Ды і супраць добра адпрацаваных камбінацый хаос прайграе ў хуткасці прыняцця рашэнняў.

Ответить