Вернуться к новости: Виктория Азаренко: беседа с Лукашенко прошла по моей инициативе. Захотелось встретиться, набрала номер

Виктория Азаренко: беседа с Лукашенко прошла по моей инициативе. Захотелось встретиться, набрала номер

Комментарии к статьям газеты и сайта, обсуждение новостей Ленты

Модераторы: Сергей Кайко, Новиков, grizli, Константин Лобандиевский, Михась, Артем Фандо, Z_Zero, Simon Gagne, Eagle, Виктор Казюлин, Versace, Денис Орлов, Kraskousky N., Николай Иванов, Dima F.C.B.B., Pirog, Lord Palmerston

Попаруграмм
Доктор форумных наук
Забанен: Бессрочно

Виктория Азаренко: беседа с Лукашенко прошла по моей инициативе. Захотелось встретиться, набрала номер

Сообщение Попаруграмм » 16 апр 2016 10:27

у кого остались сомнения ? элегантная победа. на собеседование к "императору".... фу бъъдь

Изображение

Matros KIN
Публицист
Контактная информация:

Сообщение Matros KIN » 16 апр 2016 10:28

Вика, скинь номер, я тоже, при случае, наберу номерок...

Великий Скив
Кандидат форумных наук
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение Великий Скив » 16 апр 2016 10:30

А я вот чота набирал - там все время занято)

Попаруграмм
Доктор форумных наук

Сообщение Попаруграмм » 16 апр 2016 10:35

Великий Скив писал(а): там все время занято)
то ли Меркель, иль Обама, может даже - Пу ?

vitaliy_05
Магистр форумных наук
Благодарил (а): 28 раз
Контактная информация:

Сообщение vitaliy_05 » 16 апр 2016 10:54

В выходной или в рабочий день?
Впрочем, спасибо, что отвлекла на 6 часов от заботы о нас

Микалаевич
Магистр форумных наук

Сообщение Микалаевич » 16 апр 2016 11:01

Хочу быть "президентом" с подобным графиком "РАБОТЫ"((((((((( М.... У человека вообще НЕТ проблем.... Какого же презрения заслуживают прикорытники и тупые утырки, которые 20 лет с "умным лицом" носят лапшу на ушах и вешают её легковерным(...
А Вiка... что сказать- у нас и 70-летних с детским мировозрением навалом... другой , к сожалению, пока у нас нет... Удачи ей на корте.

montrealc
Публицист

Сообщение montrealc » 16 апр 2016 12:06

Какая мерзость...

Чертович
Магистр форумных наук
Благодарил (а): 38 раз

Сообщение Чертович » 16 апр 2016 12:27

Интересно, а Серена Обаме наяривает?

ГЕША
Доктор форумных наук
Благодарил (а): 25 раз
Контактная информация:

Re:

Сообщение ГЕША » 16 апр 2016 12:42

Чертович писал(а):Интересно, а Серена Обаме наяривает?
Нет конечно. У них демократия ещё не на должном уровне :)

Туранчокс
Магистр форумных наук

Re: Виктория Азаренко: беседа с Лукашенко прошла по моей инициативе. Захотелось встретиться, набрала номер

Сообщение Туранчокс » 16 апр 2016 12:44

Попаруграмм писал(а):у кого остались сомнения ?
На предмет ?

Верещагин
Сам себе философ

Re:

Сообщение Верещагин » 16 апр 2016 12:48

montrealc писал(а):Какая мерзость...
Вы тоже были на приёме и обратили внимание??

nedomanski
Магистр форумных наук
Откуда: І пад птушы крык і гоман, Даўшы хвалям вольны ход, Прыпадыме бацька НЁМАН На хрыбце магутны лёд
Благодарил (а): 36 раз

Сообщение nedomanski » 16 апр 2016 12:50

Микалаевич писал(а):А Вiка... что сказать- у нас и 70-летних с детским мировозрением навалом... другой , к сожалению, пока у нас нет... Удачи ей на корте.
Микалаевич, не разрывайце ваша сэрца. Я, чым далей адбываюцца моманты з серыі гэтых узаемаадносін, стаўлюся да іх усё спакайней і спакайней. Бо з боку Вікі не бачу ні фальшу, ні штучнага піяру дзеля сябе ці дзеля яе апекуна. Наадварот, для мяне ў гэтым Азаранка праяўляецца як асоба без комплексаў. Вы ж не думаеце, што яна не ў курсе, што кіраўніка нашай краіны ўспрымаюць у свеце, ды і ў той самай Расіі (інтэрв'ю дадзена Спорт-Экспрэсу), мякка кажучы, як неадназначную асобу? Натуральна, што ў курсе. Але, прызнаючыся ў сяброўскіх адносінах з ім, Віка не аглядаецца па баках, не пераймаецца тым, як гэтае прызнанне будзе ўспрынята, а застаецца сабой як самадастатковая асоба. Між іншым, наконт піяру: сустрэча была паўгода таму, а паведамлена аб ёй толькі цяпер. Так піяр не робіцца.

Попаруграмм
Доктор форумных наук

Re: Виктория Азаренко: беседа с Лукашенко прошла по моей инициативе. Захотелось встретиться, набрала номер

Сообщение Попаруграмм » 16 апр 2016 12:57

Туранчокс писал(а):
Попаруграмм писал(а):у кого остались сомнения ?
На предмет ?
подберите мятую кожуру от бананов

Валентайн
Воинствующий прозаик
Благодарил (а): 26 раз

Сообщение Валентайн » 16 апр 2016 12:59

Ужас. И ведь ни у кого не спросила разрешения, ни с кем не посоветовалась))
nedomanski, +

Дударенко
Доктор форумных наук

Сообщение Дударенко » 16 апр 2016 13:05

Я думаю, что сейчас ее участие в матче решилось не без его участия. В случае победного результата сам признается.

Туранчокс
Магистр форумных наук

Сообщение Туранчокс » 16 апр 2016 13:06

Попаруграмм писал(а):
подберите мятую кожуру от бананов
Слишком глубокомысленно. Не осилил.

Дядя Вася
Магистр форумных наук
Благодарил (а): 16 раз

Сообщение Дядя Вася » 16 апр 2016 13:06

nedomanski писал(а):Але, прызнаючыся ў сяброўскіх адносінах з ім, Віка не аглядаецца па баках, не пераймаецца тым, як гэтае прызнанне будзе ўспрынята, а застаецца сабой як самадастатковая асоба
Виталий Гурков выбрал " другі бок", хотя не является "самадастатковай асобай", за что начались его преследования и вот он заслуживает большое уважение, естественно, у адекватов...

Верещагин
Сам себе философ

Re:

Сообщение Верещагин » 16 апр 2016 13:11

Дядя Вася писал(а):
nedomanski писал(а):Але, прызнаючыся ў сяброўскіх адносінах з ім, Віка не аглядаецца па баках, не пераймаецца тым, як гэтае прызнанне будзе ўспрынята, а застаецца сабой як самадастатковая асоба
Виталий Гурков выбрал " другі бок", хотя не является "самадастатковай асобай", за что начались его преследования и вот он заслуживает большое уважение, естественно, у адекватов...
Мне кажется Азаренко как-то пофигу заслуживает она уважения или нет в этой ситуации..В силу самодостаточности и своего характера..

Closer
Бакалавр форумных наук
Контактная информация:

Сообщение Closer » 16 апр 2016 13:12

самый известный глор и кузьмич

Инженер Олег
Кандидат форумных наук
Благодарил (а): 2 раза

Сообщение Инженер Олег » 16 апр 2016 13:12

Зачем опубликовали этот бред? Что бы сегодня все болели за Гаспарян, а завтра за Касаткину?

Верещагин
Сам себе философ

Re:

Сообщение Верещагин » 16 апр 2016 13:19

Инженер Олег писал(а):Зачем опубликовали этот бред? Что бы сегодня все болели за Гаспарян, а завтра за Касаткину?
Вы будете болеть за Гаспарян и Касаткину??Бог в помощь..

Туранчокс
Магистр форумных наук

Re:

Сообщение Туранчокс » 16 апр 2016 13:22

nedomanski писал(а): Але, прызнаючыся ў сяброўскіх адносінах з ім, Віка не аглядаецца па баках, не пераймаецца тым, як гэтае прызнанне будзе ўспрынята, а застаецца сабой як самадастатковая асоба.
Адкуль вы ведаеце, што гэтыя адносiны менавiта "сяброускiя" ? Хутчэй за усё, Вiка папрасiла не турбаваць яе i не задзейнiчаць у перадвыбарнай пiяр-кампанii .

Попаруграмм
Доктор форумных наук

Сообщение Попаруграмм » 16 апр 2016 13:24

Туранчокс, извиняюсь. прошу простить за странный вопрос.

Mood sun
Доктор форумных наук

Сообщение Mood sun » 16 апр 2016 13:45

Вика, о чем можно говорить с этим Усатым 6 часов?))))

nedomanski
Магистр форумных наук
Откуда: І пад птушы крык і гоман, Даўшы хвалям вольны ход, Прыпадыме бацька НЁМАН На хрыбце магутны лёд
Благодарил (а): 36 раз

Сообщение nedomanski » 16 апр 2016 13:48

І яшчэ адзін істотны момант у гэтай "праблеме" - фактар асабістых узаемаадносін. Гэта тое, што для двух канкрэтных людзей (часам толькі для аднаго з іх) з'яўляецца дадзенасцю. Прычым нават не ў тым сэнсе, што яе не абмінуць, а ёсць у гэтым штосьці такое... Лепш прывяду прыклад з уласнага жыцця.

Быў у мяне ў дзяцінстве сябрук. Сябравалі мы з ім блізка да гадоў 12-13. Потым я заняўся спортам. Ён жа, відаць, - "нейкімі іншымі рэчамі". Бачыцца сталі рэдка. Потым у мяне былі 2 гады службы ў войску, змена адраса. Праз некалькі гадоў я неяк убачыў Толіка ў нейкай сумнеўнай кампаніі, а яшчэ пазней даведаўся, што ён апынуўся "в местах, не столь отдаленных", па нейкай звычайнай крымінальнай справе. Гэтая навіна мяне ў першую чаргу насцярожыла і ў душы яўна аддаліла ад свайго былога сябра.

Але гадоў праз 20 пасля заканчэння школы, наведваючы маці па сваім старым адрасе, я раптам пачуў за плячамі сваё імя з вельмі прыязнай інтанацыяй. Азірнуўся - Толік! У яго вачах была (ва ўсякім разе, так выглядала) непадробленая радасць ад сустрэчы. Гэтая радасць перадалася і мне. Я спыніўся, мы добра пагаварылі. І не было перада мною ніякага былога зэка, ад якога я завочна паспеў быў адхрысціцца, а быў былы сябрук і гаварыць з ім было прыемна. Адно шкада: ён папрасіў пад канец "пазычыць" грошай (сума якраз адпавядала цане на таннае пітво), але на бутэльку я прынцыпова не даю. А праз кароткі час Толіка скасіла хвароба, якую ён падчапіў "там". Цяпер шчыра шкадую, што не даў яму грошай на бутэльку. Добра было б адматаць час назад і парушыць мой прынцып дзеля канкрэтнага чалавека. З якім мне выпала калісьці сябраваць. І што зробіш, што ён быў такім?

Ответить